Умови | Grand Prix Kiev
Please rotate your device to portrait orientation
Будь ласка переверніть ваш пристрій в портретну орієнтацію

Умови


Положення про Міжнародний Юнацький Конкурс-Фестиваль Класичного Танцю «Гран-Прі Київ 2019»

  • Основні Положення Конкурсу-Фестивалю

    Міжнародний конкурс-фестиваль «Гран-Прі Київ» та гала-концерт лауреатів і дипломантів відбудеться з 11 по 12 березня 2019 року в місті Києві на сцені Національної опери України. Мета конкурсу – розвиток творчих зв’язків між хореографічними колективами і виконавцями різних регіонів України, і зарубіжжя, зміцнення професійних і творчих зв’язків необхідних для майбутнього творення і процвітання хореографічного мистецтва.

    Проведення конкурсу надає його учасникам та їх педагогам унікальну можливість:

    • обмін професійним досвідом
    • виявлення найбільш обдарованих юних артистів з метою розвитку їх творчого потенціалу
    • підвищення професійної підготовки хореографічних учбових закладів України
    • сприяння розвитку хореографії для дітей і збагаченню зв’язків українських спеціалізованих учбових закладів з провідними танцювальними школами світу
    • розширення і оновлення форм естетичного виховання дітей і юнацтва, розвиток традицій класичного балету і об’єднання досягнень в освоєнні сучасних напрямів в хореографії
  • Умови Конкурсу-Фестивалю
    1. Порядок подачі заяв на участь в конкурсі. Склад учасників.
      1. Конкурс проводиться за однією номінацією для учасників віком від 15 до 18 років. Номінація (соло): класична варіація
      2. Для участі в Конкурсі-фестивалі необхідно заповнити онлайн форму реєстрації.
      3. Дирекція висилає кандидатам офіційне запрошення, що підтверджує участь в конкурсі.
      4. Учасники конкурсу-фестивалю, їх педагоги прибувають на конкурс у терміни, вказані Дирекцією в запрошенні. Зарубіжні учасники оформлюють паспорти і візи в Українському консульстві після підтвердження статусу учасника конкурсу-фестивалю з пред’явленням офіційного запрошення.
    2. Порядок Проведення Конкурсу-Фестивалю
      1. Конкурсні випробування проводяться публічно в два тури: відбірковий і фінальний.
      2. Порядок виступів на конкурсі-фестивалі встановлюється жеребкуванням по кожній віковій групі перед першим туром і зберігається до кінця конкурсу.
      3. Оцінка виступів учасників конкурсу-фестивалю здійснюється таємним голосуванням за 12-бальною системою.
      4. Остаточний розподіл місць і премій здійснюється на завершальному засіданні журі з урахуванням результатів 1-го і 2-го турів. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.
      5. Для всіх лауреатів і дипломантів, обов’язкова безвідплатна участь в завершальному концерті, влаштованому з нагоди закінчення конкурсу-фестивалю за програмою, затвердженою журі і оргкомітетом конкурсу.
      6. Конкурсанти мають право використовувати як акомпанемент компакт-диски (СD), які по прибутті на конкурс-фестиваль надаються в дирекцію у двох екземплярах з вказівкою прізвища виконавця, назви номера і, на якому турі він виконується. Запис має бути зроблений на професійній апаратурі і відредагований.
      7. Учасники конкурсу-фестивалю повинні надавати фонограми для кожного номера окремо.
      8. Оргкомітет залишає за собою вийняткове право на трансляцію показів всіх турів, завершального акту закриття і концерту переможців по телебаченню, кінозйомку, запис відео і їх подальше поширення без виплати гонорарів учасникам конкурсу, педагогам і концертмейстерам. Оргкомітет володіє ексклюзивним правом на укладення договорів з іншими сторонами на реалізацію названих матеріалів конкурсу-фестивалю.
      9. Відео-, фото- або кінозйомка іншими організаціями, у тому числі конкурсантами, можлива лише по спеціальному дозволу Дирекції конкурсу.
      10. Учасникам дозволяється давати інтерв’ю і фотографуватися лише акредитованим представникам преси теле-, кіно- і радіокомпаній.
    3. Фінансові Умови Конкурсу-Фестивалю:
      1. Оргкомітет конкурсу-фестивалю оплачує витрати трьом конкурсантам.
      2. Оргкомітет конкурсу-фестивалю здійснює допомогу і фінансування в забезпеченні житлом і харчуванням учасників конкурсу-фестивалю.
      3. Витрати на придбання квитків, проїзд в міському транспорті конкурсанти і їх супроводжуючі здійснюють за власний рахунок.
      4. Оргкомітет не забезпечує учасників конкурсу-фестивалю, а також супроводжуючих осіб, будь-якими видами страховки.
  • Программа Конкурсу-Фестивалю
    Перший тур:

    Конкурсанти показують урок класичного танцю;

    Другий тур:

    Конкурсанти виконують одну класичну варіацію і номер на основі сучасної хореографії або народно-сценічної хореографії тривалістю до 3-5 хв.

  • Порядок Нагородження і Призи Конкурсу-Фестивалю
    Переможці конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» отримують такі призи:
    • учасники конкурсу-фестивалю, що зайняли 1, 2 і 3 місця, отримують Сертифікат «ЛАУРЕАТ» конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2018» і нагороджуються цінним дарунком
    • звання «ДИПЛОМАНТ» отримують конкурсанти, що брали участь в другому турі за визначенням журі і нагороджуються дарунком
    • всі учасники конкурсу отримують грамоту «УЧАСНИК» конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» і нагороджуються цінним подарунком
    • конкурс передбачає встановлення спеціальних матеріальних заохочень і вручення винагород громадськими або іншими організаціями, добродійними фондами, схваленими членами журі
    Переможцям конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» присвоюються слідуючі нагороди:
    Гран Прі приз Володимира Малахова 1000€
    Учасники конкурсу, що зайняли 1, 2 та 3 місця отримують Сертифікат «ЛАУРЕАТ»  конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» та нагороджуються грошовою премією
    перша премія 800$
    друга премія 600$
    третя премія 400$
    Конкурс передбачає встановлення спеціальних матеріальних заохочень та вручення нагород громадськими організаціями, благодійними фондами, членами жюрі.
    Спеціальні призи:
    • Приз від Фонду Володимира Малахова: 1000€
    • Приз від Олени Філіп’євої
    • Приз від Леоніда Сарафанова
    • Приз від Івана Путрова
    • Приз від Сергія Бондура
    • Приз від Арама Манукяна – 23,500$ на навчання в Канаді
    • Приз від компанії “Koransha”: запрошення на гастролі в Японію з Національною Оперою України
    • Приз від Тошихіко Такахаші: 500€
    • Приз від від Сірі Аарсет Йохансен – літні курси в м. Осло (Норвегія)
    • Приз від Мічіко Терада – запрошення на концерт “Дружби Кіото-Київ” (Японія)
    • Приз від Ярослава Іваненка: 300€
    • Приз від Дмитра Магітова: приз від балетної школи Штутгарту
    • Приз від Ганни Світліченко: приз від берлінської академії
    • Приз від Jae Keun Park – участь у міжнародному конкурсі у Кореї
  • Жюрі Конкурсу-Фестивалю
    Журі здійснює роботу відповідно до ПОЛОЖЕННЯ і має право:
    • присудити не всі премії
    • розділити премії між виконавцями
    • присудити спеціальні призи
    • на конкурсі працює дитяче журі, що визначає приз глядацьких симпатій
    • вирішення журі обговоренню не підлягають
    Журі Конкурсу-Фестивалю
  • Додаткова Інформація
    • кожен конкурсант матиме можливість взяти участь в роботі майстер-класів, в яких братимуть участь провідні хореографи.
    • перед виступом кожен конкурсант отримає час для репетицій в балетному залі і на сцені.
    • в рамках конкурсу будуть проведені «круглі столи» з метою обговорення проблемних питань хореографічної освіти, удосконалення системи підготовки артистів балету, а також творчого розвитку дітей на ранньому етапі занять хореографією.
    • підписана заявка учасника, що бажає взяти участь в конкурсі, є свідоцтвом того, що майбутній учасник повністю приймає дійсні умови.
  • Схвалені варіації для участі в конкурсі
    Дівчата
    • П. Чайковський “Спляча красуня” (всі Феї з І-го акту, принцеса Флоріна)
    • П. Чайковський “Лебедине озеро” (варіації з па-де-труа, хореографія А. Горського)
    • Л. Мінкус “Дон Кіхот” (Кітрі, подруги, Повелителька)
    • Л. Мінкус “Баядерка” (варіація Гамзатті)
    • Л. Мінкус “Пахіта” (варіації з Гран-па)
    • П. Гертель “Марна пересторога” (варіація)
    • Н. Черепнин “Павільйон Арміди” (варіація)
    • Р.Дріго “Фея ляльок” (варіація)
    • Б. Асафьєв “Полум’я Парижу” (варіація)
    • Ц. Пуні “Есмеральда” (варіації, хореографія Березова)
    • Ц. Пуні “Дочка Фараона” (варіації, хореографія П. Лакотта)
    • Ш. Гуно “Вальпургієва ніч” (варіація, хореографія Л. Лавровского)
    • Л. Деліб “Коппелія” (варіація, хореографія С. Сергеева)
    • А.Адан “Корсар” (варіація)
    • А. Глазунов “Раймонда” (варіація)
    • Ж. Шнейцгоффера “Сильфіда” (варіація)
    • Д. Обер “Класичне па-де-де” (варіація, хореографія Гзовського)
    • Ц. Пуні (варіація “Сатанілла”)
    • Ф.Шопен “Шопеніана” (варіація)
    • П. Чайковський “Спляча красуня” (варіація Синьої Птахи)
    • П. Чайковський “Лебедине озеро” (варіація з па-де-труа, хореографія А.Горського)
    • П. Чайковський “Лускунчик” (варіація, хореографія В.Вайенонена)
    • Л. Мінкус “Баядерка” (варіація)
    • Л. Мінкус “Дон Кіхот” (варіація)
    • А.Адан “Корсар” (варіація)
    • А. Адан “Жизель” (па-де-де 1 акт варіація, варіація Альберта)
    • Л. Мінкус “Пахіта” (варіація)
    • П. Гертель “Марна пересторога” (варіація, хореографія А.Горського)
    • Л. Деліб “Коппелія” (па-де-де, варіація)
    • А. Глазунов “Раймонда” (варіація)
    • Ц. Пуні “Дочка Фараона” (варіації, хореографія П.Лакотта)
    • Ж. Шнейцгоффера “Сильфіда” (варіація)
    • Р. Дриго “Арлекінада”, “Талісман” (варіації)
    • Д. Обер “Класичне па-де-де” (варіація, хореографія Гзовського)
    • Л. Деліб “Коппелія” (варіація, хореографія С.Сергеева)
    • Ц. Пуні (варіація “Сатанілла”)
    • Б. Асафьєв “Полум’я Парижу” (варіація)
  • Розклад конкурсних днів
    11 березня
    8:30 збір в театрі
    9:00 – 10:00 жеребкування на верхній репетиційній сцені
    10:00 – 14:00 маленький балетный зал (розігрів)
    10:30 – 11:30 урок класики (жіночий) у великому балетному залі
    11:30 – 12:30 урок класики (жіночий) у великому балетному залі
    13:00 – 14:30 урок класики (чоловічий) у великому балетному залі
    15:30 оголошення результатів І туруу великому балетному залі
    16:00 нтервью з представниками ЗМІ та членами жюрі в новому балетному залі
    16:30 – 20:00 репетиція в новому балетному залі
    12 березня
    8:00 збір в театрі
    8:00 – 9:00 розігрів, розминка в малому репетиційному залі
    9:00 – 10:00 репетиція II туру на основній сцені
    10:00 – 12:00 варіація класичного танцю на головній сцені
    12:30 – 14:30 сучасна хореографіяна головній сцені
    15:30 оголошення результатів ІІ туру на верхній репетиційній сцені
    15:30 – 18:00 репетиція фіналу на верхній репетиційній сцені
    13 березня
    8:30 збір в театрі
    9:00 – 10:00 майстер-клас в малому залі
    16:00 – 18:30 репетиція на головній сцені
    19:00 початок концерту
    I відділення: виступ і нагородження переможців конкурсу;
    IІ відділення: прем’єра балету “Бал Маскарад”
    Після концерту ФУРШЕТ членів журі, переможців конкурсу та педагогів (кімната № 201)