Схвалені варіації для участі в конкурсі

Дівчата
  • П. Чайковський “Спляча красуня” (всі Феї з І-го акту, принцеса Флоріна)
  • П. Чайковський “Лебедине озеро” (варіації з па-де-труа, хореографія А. Горського)
  • Л. Мінкус “Дон Кіхот” (Кітрі, подруги, Повелителька)
  • Л. Мінкус “Баядерка” (варіація Гамзатті)
  • Л. Мінкус “Пахіта” (варіації з Гран-па)
  • П. Гертель “Марна пересторога” (варіація)
  • Н. Черепнин “Павільйон Арміди” (варіація)
  • Р.Дріго “Фея ляльок” (варіація)
  • Б. Асафьєв “Полум’я Парижу” (варіація)
  • Ц. Пуні “Есмеральда” (варіації, хореографія Березова)
  • Ц. Пуні “Дочка Фараона” (варіації, хореографія П. Лакотта)
  • Ш. Гуно “Вальпургієва ніч” (варіація, хореографія Л. Лавровского)
  • Л. Деліб “Коппелія” (варіація, хореографія С. Сергеева)
  • А.Адан “Корсар” (варіація)
  • А. Глазунов “Раймонда” (варіація)
  • Ж. Шнейцгоффера “Сильфіда” (варіація)
  • Д. Обер “Класичне па-де-де” (варіація, хореографія Гзовського)
  • Ц. Пуні (варіація “Сатанілла”)
  • Ф.Шопен “Шопеніана” (варіація)
  • П. Чайковський “Спляча красуня” (варіація Синьої Птахи)
  • П. Чайковський “Лебедине озеро” (варіація з па-де-труа, хореографія А.Горського)
  • П. Чайковський “Лускунчик” (варіація, хореографія В.Вайенонена)
  • Л. Мінкус “Баядерка” (варіація)
  • Л. Мінкус “Дон Кіхот” (варіація)
  • А.Адан “Корсар” (варіація)
  • А. Адан “Жизель” (па-де-де 1 акт варіація, варіація Альберта)
  • Л. Мінкус “Пахіта” (варіація)
  • П. Гертель “Марна пересторога” (варіація, хореографія А.Горського)
  • Л. Деліб “Коппелія” (па-де-де, варіація)
  • А. Глазунов “Раймонда” (варіація)
  • Ц. Пуні “Дочка Фараона” (варіації, хореографія П.Лакотта)
  • Ж. Шнейцгоффера “Сильфіда” (варіація)
  • Р. Дриго “Арлекінада”, “Талісман” (варіації)
  • Д. Обер “Класичне па-де-де” (варіація, хореографія Гзовського)
  • Л. Деліб “Коппелія” (варіація, хореографія С.Сергеева)
  • Ц. Пуні (варіація “Сатанілла”)
  • Б. Асафьєв “Полум’я Парижу” (варіація)

Розклад конкурсних днів

11 березня
8:30 збір в театрі
9:00 – 10:00 жеребкування на верхній репетиційній сцені
10:00 – 14:00 маленький балетный зал (розігрів)
10:30 – 11:30 урок класики (жіночий) у великому балетному залі
11:30 – 12:30 урок класики (жіночий) у великому балетному залі
13:00 – 14:30 урок класики (чоловічий) у великому балетному залі
15:30 оголошення результатів І туруу великому балетному залі
16:00 нтервью з представниками ЗМІ та членами жюрі в новому балетному залі
16:30 – 20:00 репетиція в новому балетному залі
12 березня
8:00 збір в театрі
8:00 – 9:00 розігрів, розминка в малому репетиційному залі
9:00 – 10:00 репетиція II туру на основній сцені
10:00 – 12:00 варіація класичного танцю на головній сцені
12:30 – 14:30 сучасна хореографіяна головній сцені
15:30 оголошення результатів ІІ туру на верхній репетиційній сцені
15:30 – 18:00 репетиція фіналу на верхній репетиційній сцені
13 березня
8:30 збір в театрі
9:00 – 10:00 майстер-клас в малому залі
16:00 – 18:30 репетиція на головній сцені
19:00 початок концерту
I відділення: виступ і нагородження переможців конкурсу;
IІ відділення: прем’єра балету “Бал Маскарад”
Після концерту ФУРШЕТ членів журі, переможців конкурсу та педагогів (кімната № 201)

Жюрі 2019


Спеціальні Гості:

Премії

Переможцям конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» присвоюються слідуючі нагороди:
Гран Прі приз Володимира Малахова 1000€
Учасники конкурсу, що зайняли 1, 2 та 3 місця отримують Сертифікат «ЛАУРЕАТ»  конкурсу-фестивалю «Гран-Прі Київ 2019» та нагороджуються грошовою премією
перша премія 800$
друга премія 600$
третя премія 400$
Конкурс передбачає встановлення спеціальних матеріальних заохочень та вручення нагород громадськими організаціями, благодійними фондами, членами жюрі.
Спеціальні призи:
  • Приз від Фонду Володимира Малахова: 1000€
  • Приз від Олени Філіп’євої
  • Приз від Леоніда Сарафанова
  • Приз від Івана Путрова
  • Приз від Сергія Бондура
  • Приз від Арама Манукяна – 23,500$ на навчання в Канаді
  • Приз від компанії “Koransha”: запрошення на гастролі в Японію з Національною Оперою України
  • Приз від Тошихіко Такахаші: 500€
  • Приз від від Сірі Аарсет Йохансен – літні курси в м. Осло (Норвегія)
  • Приз від Мічіко Терада – запрошення на концерт “Дружби Кіото-Київ” (Японія)
  • Приз від Ярослава Іваненка: 300€
  • Приз від Дмитра Магітова: приз від балетної школи Штутгарту
  • Приз від Ганни Світліченко: приз від берлінської академії
  • Приз від Jae Keun Park – участь у міжнародному конкурсі у Кореї
  • Приз від Grand Prix de la Dance – оплата витрат для участь у конкурсі Grand Prix de la Dance в Італії

Гала концерт Grand Prix Kiev 2018

Grand Prix Kyiv 2018

Перше відділення:

Нагородження переможців четвертого конкурсу-фестивалю «Grand-Prix Kiev 2018»

Концерт переможців конкурсу

Гран Прі Київ 2018

Друге відділення:

“Копелія”  (постановка Володимира Малахова) у виконанні учнів Київського державного

хореографічного училища.

coppelia

Переможці конкурсу 2018

Гран Прі


I


II


III

Переможці Конкурсу 2017

Гран Прі

 


I

 

II

III

 

 

 

Журі 2018

Гала-концерт Grand Prix Kiev 2017

2

Перше відділення:

Нагородження переможців третього конкурсу-фестивалю «Grand-Prix Kiev 2017»

Концерт переможців конкурсу

Друге відділення:

“La Peri”  (постановка Володимира Малахова) у виконанні учнів Київського державного

хореографічного училища.

Журі 2017